promocja dla konsumentow

Smartney odpowiada na trendy i zaczyna nową promocję dla konsumentów

Smartney –  instytucja finansowa należąca do francuskiej Grupy Oney Bank, wystartowała z nową akcją promocyjną. Wszyscy konsumenci, którzy zdecydują się na pożyczkę w Smartney mogą otrzymać kod rabatowy lub voucher o wartości nawet 500 zł na zakup produktów TEFAL. Powodem, dla którego Smartney zdecydował się na promocje z marką TEFAL (wiodącym Producentem AGD) były widoczne wzrosty zainteresowania tą kategorią e-commerce i „smartnymi” rozwiązaniami do domu, które mają nas wyręczać w niektórych domowych obowiązkach.

Z najnowszego badania dotyczącego smart living, przeprowadzonego na zlecenie Smartney wynika, że coraz większa liczba Polaków żyje w duchu smart. Większość z nich korzysta z nowych technologii w pracy, domu i codziennym życiu. Blisko 90 proc. rodaków używa smartfona, a 81 proc. tabletu lub laptopa. Urządzenia domowe „smart home” znajdują zastosowanie w domu co piątego Polaka,  podobnie jak inteligentny sprzęt RTV/AGD.

Od dawna obserwujemy oraz badamy trendy związane ze smart living a także skłonnością Polaków do wykorzystywania nowych technologii m.in. w codziennych obowiązkach. Nasze cykliczne badania opinii są częścią projektu #Smartnology, który realizujemy od początku tego roku. W ramach hasła „Możesz mądrzej” promujemy  wśród  konsumentów podejmowanie mądrych, przemyślanych decyzji zarówno tych dotyczących codziennych zakupów, jak i finansów – mówi Olga Kulmaczewska, Dyrektor Marketingu Smartney. – Podczas pandemii z zainteresowaniem przyglądaliśmy się  trendom e-commerce oraz zwiększonemu zainteresowaniu kategorią tzw. „małego AGD”. Lockdown zamknął nas w domach, które  z dnia na dzień musieliśmy przekształcić w biura, przedszkola, szkoły i jadłodajnie… Łączenie licznych obowiązków spowodowało, że zaczęliśmy poszukiwać rozwiązań, które wyręczą nas chociaż w części obowiązków. Wychodząc naprzeciw  potrzebom konsumenckim zrodził się pomysł na naszą akcję promocyjną. Do współpracy wybraliśmy wiodącą markę w tej kategorii produktowej, czyli Tefal – dodaje Olga Kulmaczewska.

Sprzedaż małego AGD znacznie wzrosła

Z raportu „e-commerce w Polsce 2020”, który powstał po analizie danych sprzedażowych Allegro, wynika, że sprzedaż sprzętu AGD w tym roku wzrosła o ponad 70 proc. względem roku ubiegłego. W opracowaniu przeanalizowano i porównano transakcje zawarte w serwisie Allegro od marca do kwietnia tego roku i porównano je z analogicznym okresem roku 2019.

Staramy się odpowiadać na potrzeby konsumentów i to nie tylko te związane z pożyczaniem pieniędzy i finansami. Teraz postanowiliśmy każdemu klientowi, który weźmie u nas pożyczkę zaoferować kody rabatowe oraz vouchery o wartości nawet 500 zł na zakupy produktów Tefal – mówi Olga Kulmaczewska, Dyrektor Marketingu Smartney.

Promocja „SMART BON z Tefal” trwa od 29.07.2020 do końca sierpnia. Konsumenci, którzy wezmą pożyczkę za pośrednictwem strony Smartney (w powyższym terminie) mogą liczyć na kody rabatowe lub vouchery na zakupy dowolnego sprzętu Tefal na dedykowanej, zamkniętej platformie zakupowej. Rodzaj i wysokość nagrody zależy od wysokości zaciągniętej pożyczki.

Promocja będzie szeroko komunikowana w mediach digitalowych wykorzystujących nowoczesne formy dotarcia do klientów zainteresowanych zarówno tematyką korzystnych rozwiązań finansowych jak i inteligentnych sprzętów do domu.

Witam, nazywam się Jarosław Kozień i na codzień pracuję w telewizji. Blog to jedna z wielu moich pasji. Na blogu zamieszczam aktualne artykuły o mediach i reklamie. Jeśli zainteresują Cie informację jakie tutaj się pojawiają to zapraszam do zostania na dłużej.