Date:

Fotobudka na wesele będzie gości przyjacielem

Najnowsze artykuły

Najważniejszym dniem w życiu każdej pary narzeczeństwa jest ślub. Jego organizacja pochłania tryliony minut. Większość czasu zajmuje ustalenie atrakcji dla zaproszonych gości. Ostatnimi czasy, bardzo modną i na czasie okazuje się fotobudka na wesele. Pomiędzy zabawą a jedzeniem, goście mogą wykorzystać przygotowane kostiumy, maski, okulary i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Fotobudka na wesele jest idealnym rozwiązaniem dla par młodych, które rezygnują z usług profesjonalnego fotografa, ale również dla tych, którzy pragną dać możliwość weselnikom zrobić sobie zabawną fotkę z niekontrolowaną miną. Przeznaczona jest ona dla dzieci i dorosłych.

Na zdjęcia z fotobudki nie trzeba czekać kilkanaście dni, ich drukowanie odbywa się na miejscu. Fotobudka jest atrakcją, która pozwoli uchwycić najzabawniejsze momenty z zabawy oraz rozluźni atmosferę. Ponadto, Para Młoda otrzyma najcenniejszą pamiątkę ślubną, którą będą zwariowane zdjęcia gości ze specjalnymi dedykacjami spiętymi w dużym albumie.

d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e
Witam, nazywam się Jarosław Kozień i na codzień pracuję w telewizji. Blog to jedna z wielu moich pasji. Na blogu zamieszczam aktualne artykuły o mediach i reklamie. Jeśli zainteresują Cie informację jakie tutaj się pojawiają to zapraszam do zostania na dłużej.